پیام آیت الله صفایی بوشهری در پی حادثه آتش سوزی اسکه بندر کنگان

بدون دیدگاه
شنبه - ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - کد خبر: 1146
پیام آیت الله صفایی بوشهری در پی حادثه آتش سوزی اسکه بندر کنگان

در پی حادثه آتش سوزی اسکله بندر کنگان، آیت الله صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر پیامی را صادر کردند.

به گزارش امواج نیوز،در پی حادثه آتش سوزی اسکله بندر کنگان، آیت الله صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر، طی پیامی ضمن ابراز همدردی با خسارت دیدگان، از مسئولان مرتبط خواستار رسیدگی هر چه سریعتر، جبران خسارت وارده و پیشگیری از وقوع اینگونه حوادث شدند. متن پیام بدین شرح می‌باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
حادثه ناگوار آتش‌سوزی شناورهای مردم عزیز، گرانقدر و ولایتمدار کنگان و خسارت وارده، موجب تألم خاطر و تأثر فراوان اینجانب گردید.
بی تردید آن عزیزان خسارت دیده جزء بهترین، پاکترین و زحمت‌کش ترین مردم این استان ولایتمدار می باشند‌. بنده و تمامی مردم استان، خود را در اندوه این حادثه شریک دانسته و از بدو حادثه به مسئولان محترم تذکرات لازم داده شده است تا در خدمت آن مردم گرانقدر خسارت دیده باشند و مجدداً از تمامی مسئولان ارشد اجرایی استان و مراکز بیمه و دفتر حوادث غیرمترقبه نهاد ریاست جمهوری و ریاست مدیریت و برنامه ریزی کشور، رسیدگی هر چه سریعتر و جبران خسارت وارده و پیشگیری از وقوع این نوع حوادث با استقرار امکانات استاندارد و توسعه آن اسکله را دارم. و از تمامی کسانی که در اطفای حریق و خدمت به آن عزیزان خسارت دیده تشریک مساعی نمودند تشکر می نمایم.
صفایی بوشهری
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر


برچسب ها: