در پی تغییرات در اداره اشتغال پارس 2 کنگان: الماسی:نقشی در این جابه جایی ندارم/منفرد: تحت فشار شخصی را عزل یا نصب نخواهم کرد

بدون دیدگاه
شنبه - ۷ مرداد ۱۳۹۶ - کد خبر: 1248
الماسی:نقشی در این جابه جایی ندارم/منفرد: تحت فشار شخصی را عزل یا نصب نخواهم کرد

مسئول اداره کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه ویژه پارس گفت: جابجایی مسئول نمایندگی اداره کار و خدمات اشتغال پارس ۲ کنگان با تصمیم بنده بوده است و شایعات منتشر شده در فضای مجازی صحت ندارد.

به گزارش امواج نیوز، پس از جابه جایی محمد حسین بحرینی از نیروهای بومی شهرستان کنگان و مسئول نمایندگی اداره کار و خدمات اشتغال در پارس ۲ ، شائبه هایی در فضای مجازی انتشار یافت که با پیگیری خبرنگاران ثلاث در گفتگو با مسئولان مربوط مطالب ذیل محرز شد.

دخالتی در این جابجایی نداشته ام/ در صورت نیاز مسئولین مربوطه باید توضیح دهند
نماینده مردم جنوب استان بوشهر در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ثلاث با رد تمامی شایعات که بعضا این جابجایی را مرتبط به وی دانسته بودند، ابراز داشت : دخالتی در این جابه جایی درون سازمانی نداشته ام .
سکینه الماسی گفت: این اتفاق یک تصمیم داخلی است و مدیران همان مجموعه در این خصوص تصمیم میگیرند و چنانچه نیاز باشد خودشان باید توضیحات لازم را بدهند.

جابجایی آقای بحرینی به معنی ارتقا می باشد و با تصمیم بنده انجام شده است
مسئول اداره کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در خصوص این تغییر به خبرنگار ثلاث گفت: آقای بحرینی به عنوان نماینده اداره کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در پارس ۲ کنگان قریب به یک سال به صورت ماموریتی فعالیت داشتند و پس از اتمام ماموریت ایشان؛ مجدداً به جایگاه قبلی به عنوان بازرس ارشد اداره کار و خدمات اشتغال فراخوانده شدند.
عقیل منفرد که خود از نیروهای بومی شهرستان کنگان است در ادامه افزود: همچنین سمت رئیس کل اشتغال به آقای بحرینی پیشنهاد داده شد ولی ایشان این سمت را نپذیرفتند.
وی افزود: ایشان نیز از لحاظ جایگاه تنزلی پیدا نکرده اند و مجدداً در سمت بازرس ارشد کار مشغول به ادامه فعالیت می شوند.
منفرد در ادامه گفتگو با ثلاث اظهار داشت: همچنین آقای محسنی مسئول جدید در این سمت را نیز خود آقای بحرینی معرفی کرده اند.
وی با رد تمامی شایعات منتشر شده در فضای مجازی گفت: این اتفاق تصمیم مدیریتی بوده است و خود بنده این تصمیم را گرفته ام و بر اثر هیچگونه فشار داخلی و یا خارجی نبوده است و به هیچ عنوان نیز تحت فشار هیچ مسئولی تصمیم نمی گیرم.
وی در پایان افزود: آقای بحرینی از نیروهای خوب و شایسته زیر مجموعه بنده هستند و از ظرفیت ایشان در سمت بازرس ارشد بهره خواهیم برد / ثلاث – مصطفی صفایی


برچسب ها: