۱.۵ میلیارد ریال روغن موتور قاچاق در کنگان کشف شد

بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - کد خبر: 1408
۱.۵ میلیارد ریال روغن موتور قاچاق در کنگان کشف شد

رئیس پلیس شهرستان کنگان گفت: با توقیف یک دستگاه خودرو تریلر شش‌هزار لیتر روغن موتور به همراه لاستیک قاچاق در محور کنگان به ارزش ۱.۵ میلیارد ریال کشف شد.

به گزارش امواج نیوز ؛ سرهنگ رهام رضایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در کنگان با اشاره به برخورد قاطع با قاچاق در محورها و نقاط مختلف کنگان اظهار داشت: مشارکت مردم به ویژه خبرنگاران با پلیس کنگان سبب شده که فضای این شهرستان برای قاچاقچیان ناامن شود.
وی از اشراف اطلاعاتی پلیس در اجرای ماموریت‌های مختلف خبر داد و گفت: در ۴ ماه نخست امسال جرایم خشن در شهرستان کنگان کاهش یافته که نتیجه اشراف اطلاعاتی پلیس و افزایش مشارکت مردم در عرصه ماموریت‌های نیروی انتظامی است.
رئیس پلیس شهرستان کنگان با تاکید بر برخورد قاطع با قاچاق کالا در کنگان خاطر نشان کرد: ماموران نیروی انتظامی کنگان با تلاش شبانه‌روزی با کالاهای خارجی بدون پروانه گمرکی جلوگیری می‌کنند.
رضایی از کشف روغن موتور قاچاق در کنگان خبرداد و تصریح کرد: توقیف یک دستگاه تریلی محموله روغن موتور و لاستیک تریلری به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کشف شد.
وی بیان کرد: مأموران پلیس آگاهی شهرستان کنگان در راستای مبارزه با پدیده شوم قاچاق و با به کارگیری عناصر اطلاعاتی خود موفق شدند یک دستگاه تریلی که قصد خارج شدن از این شهرستان داشته را شناسایی و متوقف کنند.
رئیس پلیس شهرستان کنگان از کشف بیش از شش‌هزار لیتر روغن موتور قاچاق خبر داد و افزود: در بازرسی از خودرو مذکور ۶ هزار و ۷۲ لیتر انواع روغن موتور خودرو و ۲۰ حلقه لاستیک تریلی قاچاق کشف شد.
رضایی با بیان اینکه این محموله قاچاق از شهرستان ماهشهر بارگیری شده خاطرنشان کرد: برابر نظر کارشناس ارزش محموله قاچاق یاد شده یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.


برچسب ها: