اعتبارات وزارت نفت برای تکمیل بزرگراه بوشهر-دیر تخصیص یافت

بدون دیدگاه
جمعه - ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - کد خبر: 145
اعتبارات وزارت نفت برای تکمیل بزرگراه بوشهر-دیر تخصیص یافت

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: بزرگراه بوشهر به دیر با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد دارای روند اجرایی مطلوبی است که برای تکمیل قطعات ۱۰ تا ۱۴ این بزرگراه اعتبارات وزارت نفت تخصیص یافته است.

 به گزارش امواج نیوز از دیر، فرزاد رستمی بعدازظهر امروز در بررسی روند اجرایی طرح راهسازی بوشهر به دیر با بیان اینکه این طرح در قالب بزرگراه در حال اجرا است، اظهار داشت: بزرگراه بوشهر به دیر دارای ۱۹۲ کیلومتر طول است که اجرای طرح بزرگراهی آن در ۱۴ قطعه برنامه‌ریزی و طراحی شده است.

وی با بیان اینکه بزرگراه بوشهر به دیر با مشارکت موسسه الهادی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) اجرا می‌شود افزود: بزرگراه بوشهر به دیر در ۱۴ قطعه طراحی شده که قطعات ۱۲ و ۱۳ این پروژه پیشرفت خوبی دارد و به زودی به بهره‎برداری می‌رسد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با بیان اینکه قطعات ۱۰ تا ۱۴ طرح راهسازی یاد شده تکمیل شده است، افزود: قطعه ۱۴ به طول ۱۷ کیلومتر آسفالت شده و مابقی این طرح در حال تکمیل است.

رستمی با بیان اینکه عمده فعالیت روی قطعات ۱۲ و ۱۳ است، افزود: طرح بزرگراهی با مشارکت وزارت نفت اجرایی شده که امسال اعتبار لازم برای تسریع در ساخت آن تخصیص یافته است.

وی با بیان اینکه ۵۶۰ میلیارد ریال وزارت نفت برای تکمیل قطعات مختلف بزرگراه دیر به بوشهر تخصیص داده است، خاطرنشان کرد: تاکنون ۱۰۰ میلیارد ریال از این اعتبارات پرداخت شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر تاکید کرد: بزرگراه ساحلی بوشهر به بندر دیر نقشی مهم در کاهش مسافت، مصرف انرژی، توسعه حمل و نقل و رونق گردشگری دارد که باید در تکمیل و بهره‌برداری از آن تسریع شود.


برچسب ها: