مهدی تارتار:دیگر وقتش است بازیکنان‌مان به تیم ملی دعوت شوند

بدون دیدگاه
جمعه - ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - کد خبر: 1452
دیگر وقتش است بازیکنان‌مان به تیم ملی دعوت شوند

سرمربی تیم پارس جنوبی می‌گوید: هواداران‌شان باعث بازگشت آنها به این دیدار و در نهایت پیروزیشان در مقابل صنعت نفت شدند.

به گزارش امواج نیوز، دیدار تیم‌های پارس جنوبی و صنعت نفت آبادان در چارچوب هفته چهارم با نتیجه دو بر یک به سود زردپوشان جنی به پایان رسید تا آنها همچنان به شگفتی‌سازی‌شان در لیگ برتر ادامه دهند.
مهدی تارتار پس از این دیدار، اظهار کرد: در ابتدای صحبت‌هایم باید بگویم که دیروز من درباره گزارشگر دیدارمان مقابل سپاهان صحبت کردم و گفتم که ما نیاز به تعریف و تمجید هیچ کس نداریم. منظور من رسانه‌ها نبودند، رسانه‌ها اگر نباشند فوتبال معنی ندارد و فوتبالی‌ها و مردم با چه انگیزه‌ای می‌خواهند به کارشان ادامه دهند و خودشان را مطرح کنند و به تیم ملی برسند. عزیزان رسانه‌ای ناراحت نشوند چون ما هر چه داریم از شما رسانه‌ها است. اگر من دیروز بد بیان کردم از رسانه‌ها عذرخواهی می‌کنم.
سرمربی پارس جنوبی درباره دیدار امشب مقابل صنعت نفت، گفت:‌ در ابتدا باید از هواداران‌مان تشکر کنم. من در هیچ جا چنین حمایتی را ندیده بودم. آنها ما را به بازی برگرداندند. این سومین بار است که بازیکنان ما نتیجه یک بر صفر باخته را به بازی برگشته‌اند. این نشان دهنده پتانسیل بازیکنان ماست و دیگر وقتش است که آنها به تیم ملی دعوت شوند.
تارتار با بیان اینکه نتایج تیمش شانسی نیست، تصریح کرد: تیم ما خیلی خوب و زیبا بازی می‌کند. شانسی نتیجه گرفتن برای یک یا دو بازی است نه برای سه یا چهار بازی. تیم ما باید در تیم ملی بازیکن داشته باشد هر چند این اتفاق به ضرر من مربی است ولی بازیکنان ما لیاقت حضور در تیم ملی را دارند.
وی درباره داوری این دیدار بیان کرد: زرگر از داوران باتجربه لیگ برتر است. بازی را با توجه به جوی که وجود داشت مدیریت کرد. بازی درگیرانه‌ای بود. تیم صنعت نفت هزینه زیادی کرده و تیم خوبی بسته است. آنها استقلال و پدیده را شکست دادند ولی امروز ما از همه نظر از آنها سرتر بودیم. این تیم ما را به آینده امیدوار کرده البته توقعات نباید از ما بالا برود ولی ما می‌توانیم امسال تیم بزرگی شویم و جایگاه خوبی کسب کنیم.
سرمربی پارس جنوبی افزود: رمز موفقیت ما این است که هر کسی که خوب باشد بازی می‌کند. برای من اسم‌ها مهم نیستند و هر کس در طول هفته خوب باشد به میدان می‌رود. ما با توجه به تیم مقابل‌مان ترکیب اولیه بازی را می‌چینیم. البته در این دیدار گلی که دریافت کردیم روی کم تجربگی بازیکنان‌مان به ثمر رسید. تیم ما سال اول است که در لیگ برتر حضور دارد و باید محتاط‌تر عمل کنیم.
وی درباره تغییر تاکتیک تیمش از نیمه نخست به نیمه دوم، اظهار کرد: شما در طول هفته در تمرینات ما نیستید که ببینید چه کسی عملکرد خوبی دارد. هر کسی بتواند با تفکرات ما خودش را وفق دهد به میدان می‌رود. بین زبیدی، دشتی و سینک هیچ تفاوتی برای ما وجود ندارد. ما برای موفقیت شهرستان جم تلاش می‌کنیم.
تارتار در پایان درباره شرایط مهدی زبیدی که فصل پیش در استقلال خوزستان حضور داشت، گفت: هر بازیکنی که باشگاهش را عوض کند تا با شرایط تیم جدیدش وفق پیدا کند مدت زمانی طول می‌کشد. زبیدی در چند هفته اول مصدوم بود و نتوانست با ما تمرین چندانی داشته باشد.


برچسب ها: