فرماندار شهرستان دیر خبر دادبهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۵۱ پروژه در شهرستان دیر

بدون دیدگاه
شنبه - ۴ شهریور ۱۳۹۶ - کد خبر: 1565
بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۵۱ پروژه در شهرستان دیر

فرماندار شهرستان دیر گفت: امسال در هفته دولت شاهد بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی 51 پروژه هستیم که از این تعداد عملیات اجرایی 23 پروژه با اعتبار بیش از 126 میلیارد‌ ریال آغاز و 28 پروژه با اعتبار بیش از 109 میلیارد ریال به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش امواج نیوز از شهرستان دیّر، فرماندار دیّر ظهر امروز در همایش تجلیل از کارمندان نمونه این شهرستان با گرامیداشت هفته دولت و یاد شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: روز کارمند روز تکریم از انسان های شایسته‌ای است که هدفشان خدمت صادقانه به مردم و کسب رصای خداست.
حمزه اعتماد اضافه کرد:کارمندان در صورت تکریم ارباب رجوع می‌توانند نقش تأثیرگذاری در رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه داشته باشند.
وی با بیان این که در نظام جمهوری اسلامی کارمندان جایگاه والایی دارند،تصریح کرد: یکی از مهمترین ویژگی‌های یک کارمند نمونه گشاده‌رویی و برخورد خوب با ارباب رجوع است.
فرماندار دیّر افزود: رعایت تقوا و حقوق شهروندی، داشتن روحیه انتقادپذیری، وقت شناسی و مردمی‌بودن از دیگر ملاک‌های یک کارمند در تراز نظام اسلامی است.
وی با اشاره به خدمات دولت در شهرستان دیّر عنوان کرد: امسال در هفته دولت عملیات اجرایی ۲۳ پروژه با اعتبار بیش از ۱۲۶ میلیارد‌ ریال آغاز و ۲۸ پروژه دیگر نیز با اعتبار بیش از ۱۰۹ میلیارد ریال به بهره‌برداری می رسد.
اعتماد ادامه داد: در مجموع بیش از ۲۳۵ میلیارد ریال اعتبار برای پروژه های شهرستان دیّر در هفته دولت هزینه شده است.


برچسب ها: