پیام شهردار سابق کنگان:بزرگ‌ترین هدف زندگی‌ام در هر جایگاهی، خدمت صادقانه به شهر و کشورم خواهد بود

بدون دیدگاه
سه شنبه - ۷ شهریور ۱۳۹۶ - کد خبر: 1590
بزرگ‌ترین هدف زندگی‌ام در هر جایگاهی، خدمت صادقانه به شهر و کشورم خواهد بود

شهردار سابق کنگان که سابقه ۱۴ سال حضور در شورای و شهرداری کنگان را دارد در طی پیامی از مردم طلب حلالیت کرد.

به گزارش امواج نیوز ، شهردار سابق کنگان سابقه ۱۴ سال حضور در شورای و شهرداری کنگان را دارد در طی پیامی از مردم طلب حلالیت کرد.
متن کامل پیام اکبر پاریابی شهردار سابق کنگان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
مَن لَم یَشکُرِ المُنعِمَ مِنَ المَخلوقینَ لَم یَشکُرِ اللّه عَزَّوَجَلَّ؛
هر کس در مقابل خوبى مردم تشکر نکند، از خداى عزّوجلّ تشکر نکرده است. عیون الاخبارالرضا ج۲، ص۲۴، ح۲
همشهریان عزیز و گرامی ام

سلام علیکم
اکنون که پس از ۱۴ سال تلاش بی‌وقفه برای تحقق بخشیدن به آرزوی برحق شما در شورای اسلامی و شهرداری ، که همانا داشتن شهری توسعه‌یافته، زیبا و عزت‌مند است شهرداری را ترک می‌کنم، برخود واجب می‌دانم تا به این وسیله، بزرگی و فرهنگ والای‌تان را ارج نهم و از یکایک شما تشکر کنم.
به‌خود می‌بالم که نگاه‌های رضایت‌بخش و قدرشناسانه‌ی شما همشهریان گرامی را به همراه خویش دارم و با این اطمینان، غبار خستگی از تن زدوده و آرامش روان و راحتی وجدان را قرین و هم‌نشین جسم و جانم می‌سازم.
ایمان راسخ دارم که اگر امروز شهرمان ساختاری منسجم‌تر، سیمایی زیباتر و فرهنگی غنی‌تر دارد مرهون همراهی، حمایت و نیک‌اندیشی شما همشهریان فرهنگ‌ساز و دلسوز و همراه است و حقیر تنها مجری و خادم کوچک اراده‌ی قوی و مطالبات توسعه‌محور و به حق شما بوده‌ام.
پس از سالها حضور در شورای شهر ، از نخستین روزی که در کسوت شهردار این دیار قدم به ساختمان شهرداری نهادم ، عزم خود را جزم کردم تا با بهره مندی از تجربه چندین ساله خود در حوزه مدیریت شهری و با تمام توان برای آبادی و شادابی این دیار تلاش کنم.
شما مردم فهیم به خوبی آگاهید که حجم کارهای صورت گرفته در این سالها و بویژه در شش ماه گذشته ، عظیم‌تر و گسترده‌تر از آن بوده‌است که در مسیر سخت و پُر پیچ و خم اجرا، اشتباهی صورت نگرفته باشد، اما به همه‌ی شما اطمینان می‌دهم که در هر مقطعی تلاش کرده‌ام درست‌ترین تصمیم‌ها را اتخاذ و بیشترین منافع را عاید شهر و مردم دیارم سازم.
از شما خوبان عاجزانه تقاضا دارم که تقصیراتم را ببخشید و با سخاوت‌مندی همیشگی‌تان حلالم نمایید و این حقیر را از حُسن‌نیت همیشگی و دعاهای خیرتان بی‌نصیب نسازید.
وظیفه‌ی خود می‌دانم به رسم ادب و پس از شکر گزاری به درگاه ایزد منان و سپاس از الطاف عالیه شما ولی نعمتان خودم ، از استانداران و معاونی محترم ، امام جمعه معظم شهرستان کنگان و امام جمعه محترم اهل سنت ، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی در ادوار گذشته و فعلی ، مدیران محترم استانی ؛ فرمانداران محترم ، مسئولین محترم دستگاه‌های امنیتی ٬ انتظامی ٬ نظامی و قضایی و نهادهای دولتی ، خانواده معظم شهدا ، جانبازان ، آزادگان و ایثارگران ، روحانیت معظم ، اصناف و بازاریان گرانقدر، فرهنگیان و دانش آموزان عزیز و دانشگاهیان ٬ فرهیختگان ، پزشکان ٬ ورزشکاران ، جوانان ، بانوان ، اصحاب رسانه و مطبوعات و همه‌ی اقشاری که با همکاری و حمایت مداوم، شهرداری و شورا را در مسیر پرفراز و نشیب انجام وظایف خود یاری کردند تشکر کنم.
هم‌چنین ضروری ‌است از پرسنل زحمت‌کش، خدوم و ساعی شهرداری کنگان و شورای اسلامی شهر در ادوار گذشته که در تمامی این سال‌ها برای توسعه و عزت شهرشان از هیچ تلاشی دریغ نورزیدند و با حضور شبانه‌روزی و تلاش بی وقفه بخش درخشان و انکارناپذیری از این حماسه‌ی عظیم خدمت رسانی بودند تشکر کنم.
بی‌تردید همکاری با این خانواده‌ی بزرگ و تأثیرگذار را در ۱۴ سال گذشته از بهترین لحظات عمرم می‌دانم و برای همه این بزرگواران آرزوی پایداری و سلامتی می‌کنم.
جا دارد از اعضای محترم شورای اسلامی دوره‌ی چهارم بخاطر اعتماد به این حقیر ، که موجبات دستیابی به تغییر و توسعه را برای شهرداری و مدیریت شهری هموار نمودند تشکر کنم.
با تمام وجود آرزو می‌کنم منتخبین محترم مردم در شورای دوره‌ی پنجم بتوانند فردی توانمند‌تر از اینجانب را برای پذیرش این مسئولیت در شهرداری شهرمان انتخاب نمایند تا هرچه بیشتر بر عزت و اعتبار این خطه بیفزایند و چهره‌ی زیبای آن‌را زیباتر از پیش نمایند.
در پایان یک‌بار دیگر ضمن درخواست عاجزانه از شما مردم برای همراهی و همکاری به شورای اسلامی شهر و شهرداری ، از تک‌تک شما مردم شریف و بزرگوار بندر کنگان به خاطر حمایت بی‌دریغ از اینجانب در طی سالهای گذشته سپاسگزارم و در پیشگاه شما سوگند یاد می‌کنم در هر جایگاهی که باشم خدمت صادقانه و بی‌منت به شهر و کشورم اولین و بزرگ‌ترین هدف زندگی‌ام خواهدبود و همچون گذشته خدمتگزار شما بوده ، هستم و خواهم ماند.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست/ ثلاث
خدمتگزار شما – اکبر پاریابی


برچسب ها: