اختتامیه کانون های تابستانه فراغت دانش آموزان شهرستان کنگان برگزار شد

بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - کد خبر: 1795
اختتامیه کانون های تابستانه فراغت دانش آموزان شهرستان کنگان برگزار شد

کانون تابستانه شهرستان میزبان جشن پایانی کلاس های اوقات فراغت و تجلیل از فعالین این عرصه بود.

به گزارش امواج نیوز ، در این برنامه معاون فرماندار ومسئولین شهرستان ،اعضای ستاد اوقات فراغت ، دانش آموزان شرکت کننده کلاس های اوقات فراغت و اولیای آنها ، مدیران ، مربیان و سایر عوامل دست اندرکار در اوقات فراغت این شهرستان حضور داشتند .
عبدالحسین رهبر مدیر شهرستان ضمن عرض خیرمقدم و تقدیر و تشکر از همه مسئولین ، مربیان و دست اندرکاران طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان ، به ارائه گزارش اجمالی از فعالیت های کانون های تابستانه در سطح شهرستان پرداخت و خطاب به دانش آموزان گفت : اوقات فراغت زمان بهتر اندیشیدن، بهتر فکر کردن و بهتر تصمیم گیری کردن است وی تسریع کرد : انسان های بزرگ با استفاده صحیح ازفرصت اوقات فراغت به درجات عالی رسیده اند . همچنین افزود: برای موفق شدن نباید از سختی های راه بترسید بلکه باید عزم خود را جزم کنید و با همه سختی مبارزه کنید تا به آینده ای درخشان دست یابید که اندر بلای سخت پدید آید فضل و بزرگ مردی و سالاری.
در این مراسم برنامه های متنوع فرهنگی و هنری اجرا ودر پایان به تعدای ازمربیان و دانش آموزان توسط مسئولین هدایای به رسم یادبود تقدیم گردید.ودر اخر شرکت کنندگان از دستاوردهای دانش آموزان واعضای کانون بازدید نمودند .


برچسب ها: