تلاش پارس جم برای ادامه صدرنشینی در روز جمعه

بدون دیدگاه
جمعه - ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - کد خبر: 1884
تلاش پارس جم برای ادامه صدرنشینی در روز جمعه

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: در دیدار برابر سایپا با هدف کسب سه امتیاز بازی و تداوم صدرنشینی به میدان می رویم.

به گزارش امواج نیوز؛ عبدالرحیم خطیب روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با تمام احترامی که برای سایپا و علی دایی سرمربی شایسته این تیم قائل هستیم در دیدار با سایپا تنها با هدف کسب برد به میدان می رویم.
وی در ارتباط با وضعیت تیم پارس جنوبی جم گفت: با وجود دیدار سختی که هفته گذشته برابر استقلال انجام دادیم در یک هفته گذشته تمرین های خوبی برای دیدار حساس هفته هفتم بازی ها برابر سایپا سپری کردیم.

خطیب در ارتباط با نحوه ادامه پارس جنوبی جم در لیگ برتر گفت: با کمک خداوند اتحاد و همدلی مجموعه تیم و حمایت های وزارت نفت امیدارویم که روند صعودی خود در مسابقات لیگ برتر را تداوم ببخشیم.
وی در ارتباط با میزان پرداختی به بازیکنان گفت: تاکنون ۳۰ درصد مبلغ قرارداد بازیکنان پارس جنوبی جم در قالب قسط نخست پرداخت شده است.
سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم در ارتباط با هواداران پرشور این تیم گفت: هوادران به بهترین نحو ممکن از تیم محبوب خود حمایت و پشتیبانی می کنند و تشویق مستمر تیم در طول ۹۰ دقیقه و بدون بی احترامی به تیم حریف از ویژگی بارز آنها به شمار می رود.
خطیب ادامه داد: در صورت هماهنگی های لازم توسط کانون هواداران در بازی برابر سایپا نیز شمار زیادی از هواداران تیم پارس جنوبی را در دیدار برابر سایپا همراهی می کنند.
پارس جنوبی جم اکنون با ۱۶ امتیاز در رده نخست لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد.


برچسب ها: