از آتش نشانان شهرداری کنگان تجلیل شد

بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - کد خبر: 2302
از آتش نشانان شهرداری کنگان تجلیل شد

در آئینی و با حضور شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر از آتش نشانان شهرداری کنگان تجلیل شد.

به گزارش امواج نیوز، رئیس شورای اسلامی بندر کنگان در این آیین گفت: تقویت منابع انسانی سیاست راهبردی شورای اسلامی و شهرداری کنگان است.

نادر احمدی افزود: توجه به نیروی انسانی موجب توسعه و رشد مجموعه خواهد شد.
وی با تقدیر از تلاش های صادقانه مجموعه آتش نشانی کنگان گفت: آتش نشانان جهادگران بی سنگر و مردان بی ادعایی هستند که گوهر گرانبهای جان را اندر کف دست نهاده تا مردمانشان لحظه ای دچار حتی نگرانی هم نشوند.
رئیس شورای اسلامی بندر کنگان افزایش تخصص ، آمادگی جسمانی و مدیریت قوی در کنترل حوادث را سه اصل اساسی در کار آتش نشانی دانست و بر ضرورت توجه به این مهم تاکید کرد.
وی در پایان بر ضرورت تحکیم همدلی در مجموعه تاکید کرد.
شهردار کنگان نیز با گرامیداشت ۷ مهر ، روز آتش نشانی و خدمات ایمنی گفت: آتش نشانان با حماسه آفرینی های خود در حوادث ، جوانه های امید را در بستر خاکسترها می رویانند.
مهندس رحیم جمالی افزود: دفاع مطلوب از شهروندان در برابر حوادث حداقل انتظار مردم از آتش نشانان جهادگر و ایثارگر است.
وی در ادامه از نظارت کارشناسان آتش نشانی در ساخت و سازها برای حفظ و تقویت ایمنی منازل مسکونی و واحدهای تجاری در آینده نزدیک خبر داد.
شهردار کنگان همچنین از توسعه و تجهیز ایستگاه دوم و نیز پیگیری کارهای راه اندازی سازمان ایمنی و آتش نشانی شهرداری کنگان خبر داد.
آقایان کرمی ، غلامی و پاریابی نائب رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر نیز طی سخنانی با تقدیر از تلاش آتش نشانان ، آنها را قهرمانان واقعی ایثار و از خودگذشتگی دانستند.
مسئول و آتش نشانان شهرداری کنگان نیز طی سخنانی کوتاه بر ضرورت همراهی بیشتر مردم و مسئولین برای پیشبرد امور تاکید کردند / ابوذر حسین پور


برچسب ها: