فرمانده انتظامی کنگان خبر داد؛کشف ۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان کنگان

یک دیدگاه
سه شنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - کد خبر: 2394
کشف ۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان کنگان

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان از کشف پنج هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان کنگان خبر داد.

به گزارش امواج نیوز، سرهنگ رهام رضایی اظهار داشت: ماموران پاسگاه انتظامی شیرینو در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی، در پی اخبار واصله مبنی بر قاچاق سوخت بوسیله یک دستگاه ایسوزو در محور گله دار به شهر سیراف، رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی بیان کرد: ماموران با افزایش گشت‌های هدفمند در محورهای مواصلاتی و ورودی روستای شیرینو، خودرو مورد نظر را شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان کنگان افزود: ماموران با رعایت اصول ایمنی خودرو مورد نظر را متوقف کرده و در بازرسی از خودرو مقدار پنج هزار لیتر گازوئیل قاچاق را کشف و ضبط کردند.
سرهنگ رضایی اضافه کرد: طبق نظر کارشناسان ارزش سوخت کشف شده ۱۰۰ میلیون ریال است که در این راستا یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شد./ مهر


برچسب ها:
دیدگاه ها
روابط عمومی دادگستری کل استان بوشهر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بسمه تعالی
اطلاعیه فرآیند ثبت نام آزمون تصدی منصب قضا سال ۱۳۹۶
فرآیند ثبت نام آزمون تصدی منصب قضا سال ۱۳۹۶ از روز یکشنبه مورخ ۲۳/۰۷/۹۶ در سایت سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org آغاز شده است .داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون تصدی منصب قضا سال ۱۳۹۶جهت اطلاع ازشرایط و نحوه ثبت نام به سایت سنجش به نشانی فوق مراجعه نمایند .
روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان بوشهر