فرماندار شهرستان دیر:توسعه شهرها و روستاهای شهرستان دیر شتاب می گیرد

بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - کد خبر: 2418
توسعه شهرها و روستاهای شهرستان دیر شتاب می گیرد

فرماندار شهرستان دیر گفت: توسعه شهرها و روستاهای شهرستان دیر شتاب می‌گیرد.

به گزارش امواج نیوز، حمزه اعتماد ظهر چهارشنبه در نشست شورای اداری بخش آبدان اظهار داشت: دولت تدبیر و امید توجه ویژه به روستاها و شهرها دارد و الحمدالله در این دولت گام های خوبی برای توسعه شهرستان و بخش آبدان برداشته شده است.
حمزه اعتماد یادآورشد: مسئولان باید گزارش عملکرد خود را برای مردم بیان کنند تا مردم از خدمات دولت محترم آگاه باشند.
وی ادامه داد: در دولت تدبیر و امید توجه دولت به مناطقی است که دارای مسائل و مشکلات باشند و تلاش دولت مردان و همه دست اندرکاران خدمات مورد نیاز به مردم است‌.

تسریع در رفع مشکلات آبدان
بخشدار آبدان نیز گفت: زیر ساخت های عمرانی بخش آبدان شتاب بیشتری گرفته و با عنایت فرماندار شهرستان و استاندار گام های خوبی در سطح روستاها انجام شده است.
مسعود تنگستانی یاد آور شد: پروژه های عمرانی در روستاها، بوستان امید و اجرای طرح های هادی از اقدامات خوب دولت است.
تنگستانی ادامه داد: تلاش می‌کنیم تا مشکلات بخش آبدان را هرچه سریعتر مرتفع کنیم

مردم آبدان توان پرداخت هزینه برق را ندارند
رئیس شورای اسلامی شهر آبدان با انتقاد از مسئولان اداره برق بیان داشت:مردم آبدان در بحث قبوض برق مشکل جدی دارند و توان پرداخت هزینه های برق را ندارند.
سید عبدالرسول حسینی ادامه داد: تعرفه‌های برق نسبت به دوره قبل زیادتر شده به طوری که مردم بخش آبدان این روزها حال خوبی ندارند.
وی از مدیرعامل شرکت توزیع برق استان و شهرستان و فرماندار شهرستان دیر خواست تا به صورت ویژه پیگیر قبوض برق خانگی باشند.
وی در بخش دیگر از صحبت‌های خود با اشاره به عدم پرداخت مطالبات کشاورزان در سال گذشته بیان داشت: تا کنون هیچ یک از مطالبات کشاورزان آبدان پرداخت نشده و کشاورزان آبدانی در فصل زراعی جدید دغدغه فراوان دارند.
حسینی از مسئولان خواست تا مشکل دور برگردان ورودی جنوب شهر را حل کنند و با این وجود حادثه رخ خواهد داد.
از دیگر مشکلات مطرح شده در جلسه شورای اداری بخش راه دسترسی به امامزاده بی بی دولت و بی بی حنیفه و کمک به اعتبارات عمرانی شهرداری بود.
درپایان جلسه از خدمات ۴ دوره ریاست شورای اسلامی شهر آبدان ابراهیم رشیدی فرد تجلیل و همچنین از خدمات زهیر حاجیان شهردار سابق تقدیر و مصطفی تفضلی نیا به عنوان شهردار جدید آبدان با حکم استاندار بوشهر معرفی شد / رضامحمدی


برچسب ها: