انتقاد کارگران کنگان از آلودگی اسکله/ روابط عمومی شهرداری: نظافت اسکله وظیفه اداره بندر است

بدون دیدگاه
شنبه - ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - کد خبر: 2445
انتقاد کارگران کنگان از آلودگی اسکله/ روابط عمومی شهرداری: نظافت اسکله وظیفه اداره بندر است

کارگرانی که در اسکله کنگان شاغلند از حجم عظیم زباله در اسکله انتقاد دارند؛ شهرداری می‌گوید: اداره بندر کنگان بایستی زباله ها را جمع‌آوری کند.

به گزارش خبرنگار امواج نیوز ، کارگران بندر کنگان از آلودگی اسکله انتقاد دارند.
آنها می‌گویند: اسکله کنگان به محل ریختن زباله تبدیل شده؛ در این شرایط کارکردن در این اسکله با دشواری همراه است.
به گفته این کارگران، مسئولان باید فکری به حال نظافت این اسکله بکنند تا کسانی که از طریق آن امرار معاش می‌کنند، دچار مشکل نشوند.
حسینی پور (مدیر روابط عمومی شهرداری کنگان) در ارتباط با این مساله ضمن تایید این معضل به خبرنگار ایلنا گفت: شهرداری، جمع‌اوری زباله‌ها در معابر و اماکن عمومی را بر عهده دارد؛ ولی نظافت و جمع آوری زباله در مکان‌هایی که در محدوده داخلی نهاد و سازمان خاصی باشد، برعهده شهرداری نیست.
وی ادامه داد: محوطه داخلی اسکله کنگان در حیطه مدیریت اداره بندر شهرستان کنگان است و این اداره وظیفه دارد زباله‌ها را جمع کند و در درب‌های خروجی قرار دهد تا شهرداری این پسماندها را به خارج از محدوده منتقل کند.
به گفته حسینی‌پور از آنجا که در اسکله کنگان، شناورهای زیادی هر روز پهلو می‌گیرند، حجم زباله زیاد می‌شود و اداره بندر بایستی به این مساله رسیدگی کند.
به گفته این مقام مسئول، شهرداری حاضر به همکاری با اداره بندر در جهت رفع این مشکل است؛ منتها خود این اداره باید ابتدا اقداماتی را در دستور کار قرار دهد.


برچسب ها: