فرمانده انتظامی استان بوشهر خبر داد؛کشف عاملان زمین خواری بزرگ ۲۰۰ میلیاردی در کنگان

یک دیدگاه
پنج شنبه - ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - کد خبر: 2528
کشف عاملان زمین خواری بزرگ ۲۰۰ میلیاردی در کنگان

تعدای از متخلفین احضار و مورد تحقیق قرار گرفتند که پس از اعتراف به بزه ارتکابی سه نفر متهم با قرار مناسب روانه زندان گردید.

به گزارش امواج نیوز ،با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان کنگان یک باند جعل سند و تصرف زمین های دولتی شناسایی و ۲۶ هزار مترمربع زمین به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال به دولت برگردانده شد.
سردار”خلیل واعظی” گفت: در پی دریافت گزارشهای مردمی و مستند به گزارش یکی از نهادهای نظارتی مبنی بر تصرف زمین های دولتی به وسیله افرادی با هویت مشخص، کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان کنگان تحقیقات گسترده ای را آغاز کردند.
وی اضافه کرد: در بررسی های بعدی مشخص شد فردی به هویت” ع” که سال های قبل در یکی از روستاهای کنگان دارای مسئولیتی دولتی بوده با همکاری تعدادی از کارشناسان دو اداره دولتی در سطحی وسیع اقدام به تصرف زمین های ملی کرده اند.
به گفته سردار واعظی در این رابطه تعداد ۲۰ پرونده زمین که برای همه آنها سند ثبتی صادر شده بود مورد بررسی قرار گرفت که در همه آنها متهمین با سوء استفاده از خلاء قانونی اقدام به تصرف عدوانی ۲۶۰۰۰ مترمربع زمین های ملی کرده اند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: اسناد ثبت همه این زمین های به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال ابطال ،تعدای از متخلفین احضار و مورد تحقیق قرار گرفتند که پس از اعتراف به بزه ارتکابی سه نفر متهم با قرار مناسب روانه زندان گردیدند.


برچسب ها:
دیدگاه ها
همشهرى این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۵:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حرکتى بجا وستودنى امید است رمین هاى ملى که از طریق اعمال نفوذ وپارتى بازى تصرف شده از منجاوزین گرفته شود ..