استاندارد، مطمئن ترین مسیر برای دستیابی به توسعه پایدار است

بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - کد خبر: 266
استاندارد، مطمئن ترین مسیر برای دستیابی به توسعه پایدار است

امام جمعه کنگان گفت: استاندارد، مطمئن ترین مسیر برای دستیابی به توسعه پایدار و گامی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش امواج نیوز، حجت الاسلام محمود محمودی روز چهارشنبه در بازدید از اداره استاندارد شهرستان کنگان با تاکید بر ضرورت استفاده از کالاهای منطبق با علامت استاندارد افزود: همکاری واحدهای تولیدی و مردم برای تولید و عرضه محصولات استاندارد ضروری است.
رئیس اداره استاندار شهرستان کنگان در این دیدار گفت: در یک سال گذشته افزون بر سه هزار اظهارنامه کالای وارداتی در این اداره بررسی که پنج مورد آن مغایر با استاندارد ملی ایران شناخته شد.
مهندس مصطفی رامشی با اشاره به صنعتی بودن شهرستان کنگان اظهار داشت: در طول یک سال گذشته ۱۲۷ مورد از محصولات نفتی بازدید شد.
وی به موضوع رعایت استاندارد در نصب آسانسورها در آپارتمان ها و ساختمانهای طبقاتی اشاره کرد و گفت: از مهرماه ۹۴ تاکنون ۲۰ گواهینامه بهره برداری از آسانسور در کنگان صادر شد.
رامشی، درباره تمدید پروانه استاندارد بیان کرد: در یک سال گذشته ۲۱ مورد پروانه استاندارد تمدید و ۱۵ مورد نیز ابطال شد.
رئیس اداره استاندارد کنگان، بازرسی از جایگاههای سوخت س ان جی، نمونه برداری از واحدهای تولیدی، صدور مجوز بهره برداری شهربازی، بازرسی از نازل های سوخت، مراکز عرضه، بازار طلا، آزمایشگاههای همکار و نیز آموزش کارکنان و مسئولان کنترل کیفیت را از دیگر اقدامات یکساله اداره استاندارد عنوان کرد.
کنگان از بندرهای تجاری استان بوشهر در فاصله ۲۰۰ کیلومتری جنوب مرکز این استان واقع است.


برچسب ها: