بخش اورژانس جنوب کشور در بیمارستان کنگان با حضور وزیر بهداشت و درمان افتتاح می‌شود

یک دیدگاه
چهارشنبه - ۵ آبان ۱۳۹۵ - کد خبر: 414
بخش اورژانس جنوب کشور در بیمارستان کنگان با حضور وزیر بهداشت و درمان افتتاح می‌شود

رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: بزرگترین و کامل‌ترین بخش اورژانس جنوب کشور در بیمارستان کنگان با حضور وزیر بهداشت و درمان افتتاح می‌شود.

به گزارش امواج نیوز، دکتر حسن حیدری افزود: اورژانس جدید بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در مساحتی حدود ۴ هزار متر و اعتباری حدود یکصد و ۴۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات مقام معظم رهبری به این شهرستان و به‌عنوان بزرگترین و کامل‌ترین بخش اورژانس جنوب کشور آماده راه‌اندازی می‌باشد و در سفر وزیر بهداشت و درمان به استان بوشهر، افتتاح خواهد شد.
گفتنی است به‌منظور بررسی فرایند ارتقای اورژانس‌های بیمارستانی و بررسی زیرساخت‌های اتاق هدایت بحران بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، کارشناس اداره اورژانس بیمارستانی، کارشناس واحد EOC و‌ کارشناس کنترل کیفیت مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان از این بیمارستان بازدید کردند.
در این بازدید که با همراهی دکتر حسن حیدری رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، مسئول حراست صورت گرفت از بخش‌های مختلف اورژانس جدید این بیمارستان بازدید به عمل آمد.
گفتنی است بخشی از کار نظارت بر اورژانس‌های بیمارستانی دانشگاه‌ها از اواخر سال ۹۳ به زیرمجموعه مراکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی انتقال‌یافته است.


برچسب ها:
دیدگاه ها
شهروند كنگان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۵:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

انشالله هرچه زودتر فعال بشه اورژانس کنگون داغونن