انتقاد شدید امام جمعه کنگان؛ ارسال پارازیت ها را تمام کنید

یک دیدگاه
سه شنبه - ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - کد خبر: 562
ارسال پارازیت ها را تمام کنید

محمودی امام جمعه کنگان گفت: باتوجه به گذشت مدت زمان دوره سرپرستی شهرداری کنگان اعضای شورای اسلامی وضعیت شهردار مرکز این شهرستان را تعیین تکلیف کند.

به گزارش امواج نیوز؛ طی هفته های اخیر پیام هایی از شهروندان استان به رسانه ها می رسد یا در فضای مجازی منتشر می شود که نسبت به اختلال در دریافت شبکه های وطنی از طریق گیرنده های ماهواره ای یا دیجیتالی گلایه مند هستند و عنوان می کنند که پارازیت ها دلیل این اتفاق می باشد.

حجت الاسلام محمودی روز دوشنبه در شورای اداری شهرستان کنگان تصریح کرد: پارازیت ها این بار نه تنها شبکه های استانی بلکه شبکه های سراسری را از مردم گرفته به گونه ای که مردم حتی از دیدن برنامه ها و اخبار کشور نیز محروم شده اند.

وی از متولیان امر خواست که ضمن رفع این مشکل چاره ای اساسی برای آن بیاندیشند و افزود: این مسئله مردم را به سمت ماهواره ها سوق خواهد داد.

امام جمعه کنگان در بخش دیگری از این جلسه خواستار تعیین تکلیف شهردار کنگان شد و گفت: باتوجه به گذشت مدت زمان دوره سرپرستی شهرداری، اعضای شورای اسلامی وضعیت شهردار مرکز این شهرستان را تعیین تکلیف کند.

به نوشته ثلاث،وی گفت: تلاش های سرپرست شهرداری کنگان قابل تقدیر است اما مسئله بلاتکلیفی تعیین شهردار نیز موضوعی است که باید در مورد آن تصمیم گیری شود و هرچه زودتر با انتخاب و انتصاب شهرداری قوی، این مسئوله پایان پذیرد.

محمودی با تقدیر از روسای دانشگاه علوم پزشکی، بیمارستان امام خمینی (ره) و شبکه بهداشت و درمان در جذب و اضافه کردن چندین متخصص از جمله سونوگراف زن به مجموعه درمانی شهرستان گفت: یکی از نگرانی های مردم کمبود پزشک عمومی در شیفت شب است که انتظار می رود با تدبیر مناسب این دغدغه بحق مردم نیز حل شود.


برچسب ها:
دیدگاه ها
کاربر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بازم ممنون از شما که اینو گفتید ما که هیچ شبکه ای نداریم