یوسفی فرمانداز کنگان:۲۴ پروژه در دهه فجر به بهره برداری می رسد

بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۷ بهمن ۱۳۹۵ - کد خبر: 599
۲۴ پروژه در دهه فجر به بهره برداری می رسد

عبدالنبی یوسفی در دهمین جلسه شورای اداری شهرستان کنگان اظهار نمود: در دهه فجر سال جاری ۲۴ پروژه با اعتبار قریب ۹۵ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش امواج نیوز، عبدالنبی یوسفی در دهمین جلسه شورای اداری شهرستان کنگان اظهار نمود: در دهه فجر سال جاری ۲۴ پروژه با اعتبار قریب ۹۵ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی بیان کرد: از آغاز به کار دولت تدبیر و امید تا کنون بیش از ۲۳۵۰ میلیارد ریال صرف اجرای دهها پروژه در شهرستان کنگان شده که بهره برداری از بزرگترین مجموعه ورزشی جنوب استان (از محل اعتبارات سفر رهبر معظم انقلاب) و سه پروژه تجمیعی در بیمارستان امام خمینی (ره) از جمله ام آر آی از جمله این پروژه ها است.

رییس شورای اداری به پتانسیل های فراوان شهرستان در حوزه گردشگری و توریستی اشاره و گفت: کار مطالعه و شروع پروژه دهکده گردشگری کنگان انجام شده است.

یوسفی آغاز عملیات اجرایی آب شیرین کن سیراف و راه اندازی دانشکده فنی و حرفه ای کنگان را از دیگر اقدامات انجام شده و در شرف انجام در شهرستان کنگان ذکر کرد.

این مقام مسئول در ادامه مردم را پشتوانه ای قوی برای دولت دانست و با اشاره به حمایت دولت از سازمان های مردم نهاد گفت: تعداد ثمن های شهرستان کنگان در دولت تدبیر و امید از ۳ به ۲۱ ثمن افزایش یافته است.

وی در پایان به تدوین برنامه های دولت برای توسعه شهرستان اشاره و اظهار نمود:ارتقای سطح علمی – آموزشی ، تشکیل و راه اندازی صندوق توسعه ورزش و صندوق حمایت و توسعه فرهنگ و هنر و نیز تشکیل کمیته های پیشگیری از آسیب های اجتماعی از مهمترین اقدامات اساسی در شهرستان است که مدت زیادی است که اجرایی شده است.


برچسب ها: