امام جمعه کنگان: رهبری به رای مردم احترام می گذارد

بدون دیدگاه
شنبه - ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ - کد خبر: 870
امام جمعه کنگان: رهبری به رای مردم احترام می گذارد

محمودی :مشروعیت ریاست جمهوری متوقف بر تنفیذ ولی فقیه است و قطعا معظم له در روز موعود به رای مردم احترام خواهند گذاشت و دولت دوازدهم پس از نصایح و رهنمودهای راهبردی و کارگشای رهبری کار خود را شروع خواهد کرد.

به گزارش اموج نیوز ، حجت الاسلام محمود محمودی در جمع نمازگزاران جمعه کنگان افزود: با تایید صحت انتخابات ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان این نظر برای همگان نافذ و حجت است.
وی یادآورشد: اصلی ترین انتظار مردم از دولت و دیگر قوا اینست که عملکردشان منطبق بر رهنمودهای رهبری باشد.
محمودی افزود: انتظار می رود دستگاه قضایی بدون اغماض با تخلفات انتخاباتی برخورد کند تا ضمن باقی ماندن اعتماد عمومی برای آیندگان نیز درسی باشد.
امام جمعه کنگان با گرامیداشت سالروز اتحال بینانگذار جمهوری اسلامی اظهارداشت:
امام خمینی(ره) با تشکیل حکومت دینی آمال انبیاء و اولیاء را محقق کرد.
وی با تبیین ابعاد شخصیتی بت شکن و احیاء کننده اسلام ناب در عصر معاصر گفت: امام شخصیتی بود که بعد از پیامبران، اوصیاء و ائمه هدی علیهم السلام جهان فردی به جامعیت او ندیده است.
محمودی افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی و انفاس قدسی امام بزرگوارمان در بیش از صد حوزه علمیه در چهار قاره جهان قال رسول الله و قال الباقر و قال الصادق طنین انداز شده است.
امام جمعه کنگان با تبریک انتخاب مقام معظم رهبری بعنوان خلف صالح امام و رهبر فرزانه انقلاب توسط خبرگان رهبری گفت: اکنون ۲۸ سال است که به فضل الهی رهبری فرزانه انقلاب و خلف صالح امام راحل چون خورشیدی می درخشد و توانسته با مدیریت انقلابی و جهادی کشور و حتی منطقه و دنیا را در بحران ها مدیریت کند.
محمودی اضافه کرد: امروز نیز تحولات منطقه ، مقاومت و بیداری اسلامی در منطقه مدیون مدیریت راهبردی معظم له است.


برچسب ها: